Роман Маренін
Рейтинг
+39.50
Сила
108.49

Роман Маренін

r-marenin

avatar
дуже хороша ідея, як на мене.
avatar
коментар не стосується кокретно цієї публікації.
АЛЕ ЧИ ВАРТО ПЕРЕТВОРЮВАТИ БЛОГОВУ МЕРЕЖУ В АГІТАЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК?
avatar
Погоджуюся практично з усім, що написано. Але… В Тернопільській облраді, як відомо Свобода має більшість. Пам«ятаю, як після виборів в моє село приїжджали представники Свободи, обіцяли зробити так, щоб люди могли бачити Тернопільське обласне телебачення (бо село на межі з Чернівецькою областю і всі канали — з Чернівців, з Тернополя сигналу за моєї пам»яті і не було), якісно чути обласне радіо… В результаті все затихло. А проблеми залишилися. І не тільки ці. Якщо поїхати в Чернівецьку область (селами), де більшість за «помаранчевими», і в мою (там же), то різниці і не помітиш.
Буковинську «Свободу», на відміну від Тернопільської, вигідно відрізняє активніша політична діяльність: мітинги, прес-конференції. Тому виникає питання. Така різниця в активності двох обласних організацій — це недосконала субординація політсили на загальноукраїнському рівні (керівництво не надає уваги діям обласних організацій) чи все той же принцип, характерний для більшості політсил, — активність тільки в опозиції, а при владі — релакс?
avatar
Перемога всього лиш у тому, що перестали машини дорогу розбивати і гриміти попід вікна людям. Процес завмер, але чи на довго. Судова тяганина триває досі… А коли і ЯК вона закінчиться…
avatar
Все таки, коли допікає, народ прокидається.
В Стрілецькому Куті таки перекопали дорогу і прикрили ту роботу.
А от в селі, про яке я пишу, всі сидять тихенько. А як тільки хтось щось пробує критикувати — ще й рота прикрити хочуть. Таке то… Ментальне…
avatar
Надю, було б непогано викласти копію позовної заяви до обидвох судів, щоб можна їх було проаналізувати з формальної точки зору. Я думаю, тут знайдеться чимало юристів, які з цікавістю «розберуть» його.
А з того, що відомо наразі, то так виглядає, що згадане вище положення міської ради не є актом індивідуальної дії (яке б стосувалося винятково позивача і нікого більше), тому (за КАС) позов не в компетенції адмістративного суду й справді.
В заяві до районного суду варто зазначити яку саме шкоду наніс суб"єкт владних повноважень (відповідач) особисто позивачу або кільком позивачам своїм рішенням і вимагати конкретного способу усунення порушення.
Стаття 119 Цивільного процесуального кодексу України. Форма і зміст позовної заяви (зверни увагу на пункт 6)
1. Позовна заява подається в письмовій формі.
2. Позовна заява повинна містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий;
3) зміст позовних вимог;
4) ціну позову щодо вимог майнового характеру;
5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;
6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;
7) перелік документів, що додаються до заяви.
Жоден суд не візьметься за справу, де позовна заява складена не у відповідності з цими положеннями.
avatar
тим часом чиновники по-різному пояснють порядок оформлення субсидій. один каже — довідки про доходи не потрібно, інший — потрібно, прес-служба пише — документи подавйте в управління соцзахисту, Сеньків каже «у ЖРЕПИ»… от і ефектиність (воно ще ж не запрацювало навіть)…
avatar
Мушу, пане Василю, сказати, що принаймні одне з ваших тверджень — неправда. ЦИТУЮ. «До речі, Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія, щодня запрошуючи повідомляти її про суспільно значимі події, залишила цю акцію без уваги.» До вашого відома, Чернівецьке обласне радіо тричі (вчора о 15 годині 40 хвилин в текстовій інформації, о 18 годині 10 хвилин — в репортажі, і сьогодні — о 8 годині 10 хвилин в тій же текстовій інформації) повідомляло про пікет обласної ради і адміністрації. До речі, на радіо «Буковина» починає роботу окремий сайт — radiobuk.cv.ua/. Заходьте, дивіться, коментуйте. І слухайте нас не тільки на дротах, а й на приймачі — 69 ФМ. Особливо для вас цікавим буде прямий ефір щоп«ятниці 0 19 годині 05 хвилин.
avatar
Не знаю навіщо автор пропустив такий комент, але раз він вже є хочеться декілька слів написати до коментуючого. Не знаю, як звернутись. Напевне все таки ХЛОПЧИКУ, якщо нема куди діти погані слова, які підслухав у дорослих, поспілкуйся з однолітками на дитячих майданчиках. А, ще краще, змовч. Не варто щойно навчившись користуватись інтернетом і клавіатурою одразу виносити це на загал.
avatar
це добре, що студенти протестують. при чому відносно оперативно. поки пан міністр не наламав багато дровець. і важливо, щоб у разі його незняття студентство і абітурієнти не збайдужіли. адже вдосконалення зно має бути вдосконаленням, а не наданням можливості керівникам вузів "заробляти". і ще стосовно політики і освіти. я мав нещастя здобувати вищу освіту у приватному вузі - але нещастя не це, - а те, що керівник цього вузу почав лізти у велику політику, а міністром тоді був його ідеологічний опонент - пан Ніколаєнко. в результаті 7 тисяч студентів чекали своїх дипломів хто рік, а хто й два по закінченню навчання і по здачі державних іспитів. політика - це підставляння непрофесіональним керівником вузу студентів під немилість непрофесіональних міністрів через власні амбіції. підставляння поза очі. а коли ці студенти протестують проти міністра, який фактично їх називає не нацією, терористами в ефірі російського телебачення, - це їх громадянська позиція.