А чого прес-клуб? Немає ж преси і журналістів у нас...

1. То одна з тез, які не так провокували, як штовхали на бездумний супротив. Бо в автора вислову я не помітив бажання пояснити свою позицію, описати ті ж таки «західні» стандарти журналістики людям, які до них не привчені в «неуніверсальному» університеті, спробувати показати отой «механізм» перетворення працівника редакції на журналіста. А для чого піднімати тему, не вивіши її на позитив?

2. Нинішній студент — то засіб чи інструмент інвестування, і саме тому він не опирається, не протестує, як у 90-х. Ото були часи..!
Питається — а студент радянського часу не був засобом інвестування? Різниця тільки в тому — хто інвестує. Там держава — тут батьки. Особиста свобода, внутрішнє її відчуття до інвестування (а тут і дискусія навколо доцільності державних стипендій) відношення не мають ніякого. Хоча ні, до державного інвестування таки мають. Людина, за яку платила держава, вже була зобов«язана. А проблема, думаю, в тому, що вільних людей, таки одиниці. Чому — треба читати філософів, мабуть, не знаю...

3. Люди зажиріли від інформаціного меню й більше охочі до пасивного перетравлювання матеріалу, ніж активного реагування на інформаційний потік. Тут погоджуюсь. Але ж люди не мають прикладів. Вони не знають і способів. Бо ж не завжди мітинг, спалювання машин — дієве і доцільне. Отут і варто б попрацювати зацікавленим фахівцям, думаю.

4. Продавці меблів недовчені — і це наштовхує на алегоричні розповіді. Трохи розсмішило мене це. Бо сам недавно купив 2 кімнати меблів. Недовчених залишав колупатися в носі і просто йшов в інший магазин.

А загалом було досить цікаво на прес-клубі. Він таки був прес. А не піар. Дякую:)

12 коментарів

Надія Григоренко
Романе, щось я не чула твоїх висловлювань на самій зустрічі.
Чи я просто не знаю тебе? (а я таки не знаю, хто ти)
Це що — спроба перенести дискусію з реальності у віртуальність (тому що у реальності сказати цього не вийшло чи не хотілося)?
До речі, я теж не мала можливості там висловитись.
Святослав Вишинський
Роман Маренін сидів безпосередньо справа біля модератора прес-клубу. Можливо, віртуальні співрозмовники дійсно незнайомі між собою — з цього приводу варто висловити жаль і познайомити їх при першій нагоді.
Роман Маренін
То не спроба кудись щось перенести. Просто думки, які одразу в голову й не приходять, коли вперше опиняєшся в такому прогресивному товаристві:)
Лілія Шутяк
Гм… цікаво, фраза «прогресивне товариство» вжита в іронічному значенні)?
Володимир Карагяур
можливо він хотів сказати «паралельне суспільство».
Роман Маренін
Паралельне суспільство — слова то хороші. І пан Хавич дуже цікаво аргументує. Але. Це настільки глобально, що тут (для розвитку і втілення) вузьким колом зацікавлених не обійдешся… Це ж можна цілу концепцію розробити — щось типу конституції цього ж таки паралельного суспільства… Хоча може щось таке вже й розроблено… А я ще не в курсі…
Роман Маренін
Звичайно ж ні. Воно таки точністю висновків і різноманітністю ідей вчора мене спрогресувало до писання.)
Лілія Шутяк
О, ну тоді це ж добре)!
Володимир Карагяур
Роман там було ще декілька цікавих тез. Але ти про них чомусь забув.
Лариса Репка
а коментатори для чого?)) доповнюйте, ато я тоді більшу частину, на жаль, пропустила, цікаво дізнатись, що ще було цікавого)
Святослав Вишинський
Олег Хавич констатував, що в нас нічого немає: ні ЗМІ, ні преси, ні журналістів, ні студентства, etc.
Роман Маренін
Та… Всього не вдержиш))
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте