Земля - МОЯ. Ч. 1

У Синькові Заліщицького району Тернопільської області — злочинна місцева влада. 
Чому ТАК пишу (недавно сперечався з прес-службою УМВС про доцільність формулювання «злочинець») — бо ДІСТАЛИ! Дістали в усіх сенсах — моральному, фізичному і фінансовому.
Мало того. Ця місцева влада — ще й тупа. Нахабні невігласи з манерами самозакоханих егоцентристів без зеленого поняття про закон намагаються вислужитися перед місцевими бізнесменами. 
А чому тут дивуватися? Влада служить  бізнесменам — то закономірність. Але я боюся. За родину і за себе. Тому не писатиму прізвищ, від гріха подалі.
1 ФАКт. Кінець квітня. Голова і землевпорядник (освіта — середня спеціальна ветеринарна) приперлися до мого дому і заявили, що саджати бараболю на 10-ти метрах городу не можна — там будуть трубу газову закопувати для опалення чийогось приватного тепличного комплексу.
2 ФАКт. Через тижнів 2 ця ж голова (обрана від (формально) опозиційної партії і за якою тягнуться фінансові махінації ще з радянських часів) намагається зібрати позачергову сесію. Депутати просто «забивають» і кворуму немає. Як згодом виявилося, депутати зробили тоді один з найкращих своїх кроків, коли не прийшли на незаконну сесію. (Закон «Про доступ до публічної інформації» — порушений, де тільки можна, мене, як представника батьків, принижують і перешкоджають захищати свої інтереси — про це вже й не кажу).
3 ФАКт. Середина травня. Позачергову сесію таки скликають. Мова йде вже не про 10, а про 50 метрів і не тільки мого, а й городів 4-х сусідів. Бо сільська голова «заручилася» підтримкою районного архітектора, яких втюхав малознаючим депутатам, що 5 господарів села вже понад 20 років мають незаконних 25 соток городів. (Хто читав Земельний кодекс, — зрозуміє весь дебілізм ситуації). А моя родина — взагалі, на думку голови місцевої ради, — порушники-рецидивісти, бо маємо біля хати 35 а не 25 соток. (Хоч рішення про передачу в користування саме такої площі є).
4 ФАКт. Я їжджу за маршрутом «Чернівці-Заліщики-Синьків», захищаючи половину городу від сільради, яка хоче дати землю бізнесменам, а в цей час (без моїх повідомлень), навіть у вихідні, про КОЖЕН мій крок знає моє керівництво — хто не знає — ПРАЦЮВАВ я в обласній держтелерадіокомпанії. Керівництву «стукали» впливові люди, які час від часу приїжджають в село контролювати будівництво своїх теплиць.
5 ФАКт. Керівництво ОДТРК ставить ультиматум мені — або йду сам, або мене «йдуть» за прогул у 3 години. (Дату і час прогулу знову ж таки доповіли моїм начальникам «впливові будівничі теплиць» — я в цей час відвозив заяву про захист прав свого довірителя-батька в районну прокуратуру і в ту ж таки Синьківську сільраду).
Результат.
Я звільнився з роботи під тиском керівництва напередодні народження сина. Моя мати змушена була кинути роботу за кордоном і повернутися додому на невизначений строк — каже, що ляже під колеса грейдерів, які будуть рити газову трубу на нашій землі. Пів городу, з якого харчується родина у 5 чоловік, досі намагаються забрати.
Питання.
1. Невже моє село перетвориться на бункер, де буде один хазяїн чи хазяйка і пару сот слуг?
2. Скільки ще часу я буду оглядати машину з усіх боків на виявлення вибухонебезпечних предметів?
3. Коли чекати чергового тиску вже на новій роботі?
4. Чому в голови сільради вивалюються очі з лоба, коли вона бачить відеокамеру?
5. А вони таки справді думають, що я злякався?

8 коментарів

Святослав Вишинський
Переопубліковано на шпальтах «BukNews»: «Влада служить бізнесменам, або За що звільнили журналіста ЧОДТРК?». Чим спільнота «ВКурсі» може допомогти?
Алька Ситар
Святе, тут справа не в тому, що «чим спільнота „ВКурсі“ може допомогти?», річ у тім, що ВКурсі є одним із тих інтернет-ресурсів, де поки ще можна писати такі статті без зовнішнього цензора. Окрім того, багато дописувачів тут журналісти, а питання безпосередньо торкнулося нашої спільноти (і свободи слова, і права власності, і волі загалом) і т.д. Іншими словами: журналісти, хай формально, але четверта влада, і бодай розголосу сильні світу цього мали б боятися, а вони не просто не бояться, а й травлять. Рома Маренін — яскравий тому доказ.
Святослав Вишинський
Запитання було конкретним та неіронічним — цілком очевидно, що серед блогерів «ВКурсі» теоретично знайдуться люди, котрі при необхідності можуть організовано одне одного підтримати тими чи ін. шляхами. Не лише поширенням інформації через соціальні мережі. Можливо, ми справді можемо одне одному допомагати. Не тільки морально.
Алька Ситар
можемо, але не хочемо. Менталітет український «моя хата скраю» спрацьовує до тих пір, поки не прийдуть в саму хату (((((((((((((
Олексій Пономаренко
Cперечався ти зі мною, а не з прес-службою, я ж не кажу, що я сперечався з ЧОДТРК.
Я тоді тобі казав, що ти такий розумний до тих пір поки це тебе не стосується, і поки тебе це не дістало… Я думаю коментарі зайві.
Хоча по ситуації, співчуваю. Проти течії, владної, фінансової чи будь якої іншої грести важко.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте